Tým zážitkového saunování

je složen z nadšených saunérů, dále redaktorů a produkčních skupiny Rain.cz. Všichni se snažíme o osvětu správného a zdravého saunování, vytváříme saunové eventy, akce a kampaně. Píšeme o saunování a máme radost z rozvoje této oblasti u nás.

Pavel Hofrichter

je wellness specialistou a expertem pro oblast wellness&spa a saunové světy. 

Jako "Saunový mág" poskytuje informace z oblasti saunování. Je propagátorem zdravého pravidelného saunování, autorem konceptu zážitkového saunování pro sauny jakékoliv velikosti. Přednáší na wellness konferencích, veletrzích a oborových akcích. Pořádá cyklus Wellness odpoledne pro odborníky a novináře a celou řadu saunových eventů. Je pořadatelem oficiálního mistrovství ČR v saunových ceremoniálech - mezinárodní akce SaunaFest, která je setkáním příznivců zážitkového saunování nejen z ČR. Je také garantem české účasti na světových soutěžích v saunových ceremoniálech a porotcem Mistrovství světa v saunových ceremoniálech (2013-2015 SAUNA WM) a Mistrovství Evropy (Aufguss EM). Nově je porotcem kvalifikačních soutěží Mistrovství světa AUFGUSS WM (2015-2016).

V roce 2009 založil on-line magazín WellnessNoviny. V současnosti vydává saunový newsletter pro odborníky i nadšence zážitkového saunování. Je předsedou České asociace saunérů, členem ABAS ČR a APR.

"V německy hovořících zemích je zážitkové saunování běžnou součástí i menších saunových center, provozuje se i v saunových částech bazénů a sportovních komplexů. Své nezastupitelné místo má ve wellness resortech, saunových světech. Zde jsem se tedy i s prvními zážitky setkal. Opravdu to bylo velmi zajímavé setkání a bylo mi velmi líto, že v ČR se zážitkové saunování nenabízí. V roce 2009 jsem na konferenci ABAS měl přednášku o saunových ceremoniálech a zážitkovém saunování, která zaujala několik provozovatelů, a ceremoniály se začaly šířit po ČR."

Více informací na stránkách SaunovýMág,cz

  

 

 

 

 


Naše projekty:

CZECH NATIONAL SAUNA MASTER TEAM
zajišťujeme účast českých saunérů na světových soutěžích
Jsme oficiálním partnerem 
Mistrovství světa v saunových ceremoniálech! 


Saunová akademie - školení, letní saunová škola, workshopy
Konzultace, myster guest a

kurzy SAUNOVÝ ANIMÁTOR 

Produkce akcí
Tý/Den saunování, Den letního saunování
Grand Prix ČR v saunových ceremoniálech
Oficiální mistrovství ČR v saunových ceremoniálech
SaunaFest (od roku 2013)
Sauna Herbal Cup (2013, 2015, 2016)
Projekt Aquamánie (od roku 2010)

Saunové eventy 
Vytvoříme akci u Vás v sauně
Přivezeme vám zážitkové saunování

Sauna Trip
komentované výjezdy 
do saunových světů ve světě

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.